0

tez uważam że Messi może szukać nowych wyzwań w nowym klubie, tak to bywa w tym sporcie i nic na to nie poradzimy. Osobiście uważam że jeśli miałby biegać znudzony i nieefektywny w Barcelonia to wolałbym go jeszcze zobaczyć spektakularnie grającego w premier ligue.

0

Ale mecz ma wysokie tempo i się dobrze ogląda z Ballantinesem w szklaneczce.

0

ale to już widać jak Messi coraz częściej przejmuje role dogrywającego bo tak się dzieje w pewnym wieku z napastnikami, więc Ney raczej może tylko na tym zyskać
zostając w Barcelonie

0

wiem że to nie jest jego była drużyna ale wcześnie omawialiście taką sytuacje jako podobną w zachowaniu zawodnika.Tu nie ma znaczenia ile bramek strzeli i która to jest bramka w kolejności po prostu szacunek dla kibiców z którymi jesteś w jakiś sposób związany tego wymaga.

2

Czyli według ciebie piłkarz grający przeciwko swojej dawnej drużynie strzela hatricka i dopiero przy 3 bramce jest smutny a przy pierwszych dwóch tańczy z radości ??

0

aha rozumiem , nie doczytałem :)

0

Tak ja też tak lubię ,i też po czterdziestce

0

No to chyba przyszły sezon zapowiada się dla nas dobrze. Na pewno będzie bardzo ciekawie !!

0

A ja mam nadzieje, że spotkamy się w finale z Realem i będzie okazja się zrehabilitować za poprzednie porażki. Myślę, że takie wygranie Ligi Mistrzów będzie smakowało najlepiej.

0

O co tu chodzi bez Messiego i Xaviego rozwałka totalna

0

Piękne zachowanie klubu i zawodników. Czasami jedynym rozwiązaniem na nieuleczalne choroby jest wywołanie pozytywnego emocjonalnego wstrząsu, U dorosłych trudno to osiągnąć ale u dzieci.....Mi się łza zakręciła. Ja nie widzę tu problemu z rozgłosem medialnym. Przecież tych spotkań jest dużo, a pisze o nich się rzadko . Zresztą dziennikarze sami domagają się pisania o wszystkim co się dzieje w klubie bo chcą tego fani.

0

Mi dzisiaj rano urodził się syn a teraz zwycięstwo Barcy. Mam dzisiaj bardzo szczęśliwy dzień !!

0

Tello na ostatni kwadrans.

0

Jeżeli jakiś zawodnik przeskakuje nad nogami drugiego i gra dalej to sędzie nie gwiżdże bo stosuje prawo korzyści. Jeżeli się przewraca to jest to wtedy faul pod warunkiem że broniący nie dotknął pierwszy piłki wystawiając noge.

0

Dotknął delikatnie Adriano to jest pewne w ujęciu z jednej kamery to widać.Oczywiście Adriano mógł to zrobić sprytniej i opuścić niżej nogi tak jak to zrobił CR7 ale to nie ma znaczenia. Noga była wystawiona mocno na drodze Adriano i ciężko było ją przeskoczyć i to już jest powód do podyktowania karnego . Tak mówią przepisy piłkarskie więc trzymajmy się ustalonych wcześnie zasad, a nie tworzyć teorie

0

w CdR Cristiano też mógł przeskoczyć nad nogami Pique ale celowo je zostawił i był karny więc jeżeli przyjmujemy takie kryteria to teraz też powinno być wapno.

0

co tam Real najważniejsze żeby Atletico jutro przegrało.

0

a pro po obrońcy Realu. Dzisiaj do Czerabińska wróciła piłka Ramosa

0

Teraz to takie kamienie rozbujają bez cięcia organizmu. W zasadzie jest to zabieg. Na pewno szybko będzie do dyspozycji trenera.

0

Zauważcie, że poprzednia przegrana w lidze po wyczerpującym meczu z Malagą w CDR, teraz też zmęczenie się odezwało

0

Panowie żadne załamanie formy. Po prostu zmęczenie po El clasico. Madryt dał ciała z drużyną z końcówki tabeli, a Barcelona zremisowała z drużyną z topu. Żal tylko, że wypoczęci rezerwowi nie dostali więcej czasu.

0

Madristas puszczają nerwy. Ciekawe co się będzie działo jak odpadną z Pucharu Króla ?!

0

najlepsi zawodnicy meczu to obrońcy z jednej i drugiej strony, a to świadczy że drużyny były nastawione zbyt defensywnie

0

Miniklasic w canal+ sport o 17.00

0

Trener powinien wpuścić go na ostatnie 15 minut.Może zdąży jeszcze strzelić ze dwie bramki ale z drugiej strony poprzednio Messi wszedł w końcówce i złapał kontuzję. Trudna podjąć decyzje.

0

śmieszne nazwisko Pilar Guinovart w pierwszej chwili źle przeczytałem i się sam uśmiałem.

0

Do @Zdf Nudne to jest to że taka drużyna jak Chelsea przyjmuje zawsze taktykę autobusu przeciwko Barcelonie i się zamyka na swoim polu karnym. Piszesz o zmianie taktyki w przypadku Barcelony i nie zauważasz, że to inne drużyny powinny też próbować inaczej zagrać. Czy za nudny mecz bardziej odpowiedzialna jest drużyna która się otwiera i gra ofensywnie, czy ta która się zamyka pod swoim polem karnym. Ciekawe jak ciekawe by były mecze gdyby wszystkie drużyny na meczach ustawiały autobusy pod swoimi bramkami.

0

@zdf skoro ten styl jest taki nudny to czemu ma najwięcej fanów na świecie. Pisz, że dla ciebie jest nudny, albo że cie drażni bo twoja drużyna przegrywa z tym stylem. Życzę więcej obiektywizmu

0

Tak wygląda gra Barcy bez motywacji i Busquetsa.

0

No to Real M się ucieszył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?